IELTS و Pre-IELTS

آموزشگاه زبان‌های خارجه ئارۆ در نظر دارد با برگزاری کلاس‌های IELTS و Pre-IELTS یا یهره گیری از روش‌های نوین آموزشی، فضای آموزشی مناسب و کادر آموزشی مجرب  و توانمند خدمانی نوین به زبان آموزان عزیز ارائه نماید.

در این راستا مدیریت موسسه در نظر دارد برای برگزاری دوره‌های IELTS و Pre-IELTS با بهره‌گیری از کتاب‌های Cutting Edge که کتاب‌هایی کاملا به روز و مناسب آموزش در این دوره می باشند را مورد استفاده قرار می دهد. بر این اساس در نظر گرفته شده است تا سطح Intermediate  که این سری تدریس شده که شامل 4 جلد می باشد که در این کتاب ها به عنوان منابع اصلی از کتاب های مکمل دیگر جهت تقویت و آمادگی بیشتر برای شرکت در کلاس تکنیک های آیلتس ارائه می گردد.

لازم به ذکر است کلاس های این دوره ها بصورت خصوصی و نیمه خصوصی و حداکثر افراد شرکت کننده در هر کلاس5 نفر می باشد و همچنین برای این دوره ها تعداد جلسات ثابتی تعیین نمی گردد چون بسته به همکاری و توانایی زبان آموزان تعداد جلسات منعطف بوده و هدق یادگیری و ارائه روش های آموزشی به روز و وجدان کاری می باشد.

تعداد جلسات کلاس های آموزشی در هفته حداقل 2 جلسه و حداکثر 6 جلسه در هفته می باشد.

مدرس دوره های IELTS و Pre-IELTS آقای زانیار قادری دارای مدرک فوق لیسانس از دانشگاه کردستان می باشند که دارای تجربه تدریس در سطوح مختلف زبان و بخصوص دروه های IELTS و Pre-IELTS در شهر سنندج به مدت 5 سال را دارا می باشند.

ساعات کاری در تابستان 99

همه روزه از ساعت 10 تا 13 و 17 تا 20

شماره تماس : 09915736658 – خانم رستمی

در کلاس آزمایشی شرکت کنید و با امکانات کلاس آشنا شوید و همچنین آزمون تعیین سطح را انجام دهید.