سرعت از ویژگی‌های اصلی عصر تکنولوژیست. امروزه استفاده از اینترنت و خدمات آنلاین در کلیه عرصه‌ها بخش جدانشدنی زندگی ما محسوب می‌شود. به همین دلیل موسسه ئارۆ با ارائه خدمات آموزشی آنلاین از جمله انجام تعیین سطح آنلاین، ثبت نام آنلاین، شرکت در کلاس‌ها و دوره‌های مجازی و همچنین تمرین و مرور دروس را فارغ از مکان و زمان برای مخاطبانش فراهم ساخت.

با کلیک بر روی ثبت نام فرآیند یادگیری بصورت آنلاین را آغاز کنید.

همان طور که سازمان بعداشت جهانی(WHO) و بسیاری از جامعه شناسان اعلام کرده اند, با ظهور ویروس کرونا, زندگی بشر دچار تحولات اساسی شده است, و همه‌ی ارتباطات بشر را دچار تحول جدی نموده است, در واقع زندگی بعد از کرونا به زندگی قبل از آن برنخواهد گشت. امر آموزش نیز ازین جریان مستثنا نیست لذا ساز و کار خاص خود را می‌طلبد. آموزش ( یاددهی و یادگیری) را تحت هیچ شرایطی نمی‌توان تعطیل کرد, پس لازم است ساز و کار متناسب با شرایط جدید را در نظر بگیریم. طراحی و ایجاد فضای مجازی مناسب , که حتی‌المقدور با فضای واقعی کلاس سنخیت داشته باشد, لازم است آموزشگاه ئارو با راه‌اندازی این سایت چند هدف را دنبال می‌کند.

۱- آموزش زبان در فضای سالم و ایمن منزل, که از یک طرف استرس آلوده‌شدن به ویروس را از بین می‌برد و از طرف دیگر امر آموزش و یادگیری دچار وقفه نمی‌کند.

۲- پر کردن اوقات فراغت افرادبه شکل مثبت و مفید

۳- تخلیه انرژی بچه‌ها به شیوه‌ای که نتیجه آن یادگیری زبان است.

۴- هر هفته سه جلسه خود و بچه‌‌هایتان را به یک برنامه مفید و سازنده مشغول می‌کنیم. با این امید که سهمی در رفع خستگی‌های در خانه ماندنتان داشته باشیم.

راه های ارتباطی

همه روزه از ساعت 10 تا 13 و 17 تا 20

مدیر آموزش : 09915736658 – خانم رستمی

مدیریت موسسه : 09182431388 – آقای حمه ویسی

کانال تلگرامی : @aroenglish